Catering sióstr urszulanek

Po lewej stronie umieszczamy deklarację obiadową oraz zasady korzystania z usługi do pobrania.

Numer konta: 56 1020 2472 0000 6802 0488 1589

             Szanowni Rodzice

   Chciałabym serdecznie podziękować za cały rok współpracy z Państwem. Było mi niezmiernie miło przygotowywać posiłki dla Waszych pociech. Przez ten okres poznaliśmy się trochę i mniej więcej już wiem jakie są ich upodobania kulinarne. Oczywiście uwzględnię to przy komponowaniu jadłospisu na przyszły rok szkolny.

   Dodatkowo chciałabym poinformować Państwa, że zmieniły się zasady płatności za korzystanie z obiadów. Mianowicie płatność pobierać będziemy z góry za dany miesiąc tj. do 20 dnia każdego poprzedzającego miesiąca. Oznacza to, że za wrzesień zapłata powinna być uregulowana do 20 sierpnia itd. Wysokość wpłaty zależna jest od planowanej przez Państwa ilości posiłków w przyszłym miesiącu. Płatność dokonywana będzie nadal na konto które jest podane na stronie www.basztowa.pl z dopiskiem: „catering Sióstr Urszulanek”. Konto to  jest również podane w Ogólnych Warunkach korzystania z obiadów z którymi proszę szczegółowo się  zapoznać. Te dzieci które będą miały opłacony obiad zostaną zaproszone na stołówkę, a jeżeli zgłoszą Państwo nieobecność dziecka to o tyle mniej płacą Państwo za następny miesiąc.

   Co do rozliczeń z tego roku to do 20.07.2016 zostaną przesłane zwroty za zapłacone i zgłoszone nieobecności, oraz Ci rodzice którzy maja jeszcze jakieś zaległości też zostaną o nich poinformowani. Jednocześnie chciałabym z góry przeprosić za różne niedomówienia.

  Życzę Państwu i Waszym dzieciom spokojnych, radosnych i słonecznych wakacji

                                                                              

                                                                                     Pozdrawiam

                                                                                Magdalena  Hodór

Projekt i realizacja: pracowniaforma.pl